"חופשת לידה" ספר מתנה מקסים לכל יולדת טרייה

את בטח מכירה את זה, את אחרי לידה, חזרת הביתה מהבית חולים עם עולל קטן, ההורמונים עדיין משתוללים, את נראית רחוק מאיך שאת מכירה את עצמך, את עייפה רוב הזמן ודרוכה לספק בכל רגע את צרכיו של היצור הקולני שהבאת לעולם אחרי חודשים ארוכים ומייגעים. בתוך כל הכאוס הזה שזכה לכינוי "חופשת לידה", את חווה לראשונה, לטוב ולרע, רגעים ותחושות שלא הכרת לפני.

נאוה אריאל שטרנברג גם הרגישה כך בזמן חופשת הלידה הראשונה שלה והחלה לתרגם את מחשבותיה לספר מקסים, "חופשת לידה" המאגד בתוכו שלל חוויות המוכרות לכל יולדת טרייה. היא מספרת את הסיפור דרך עיניה של סמדר שהופכת לראשונה בחייה לאם ומגלה שהאמהות, תפקידה הטבעי והבסיסי של כל אישה בעולם, היא משימה לא פשוטה כלל.

נאוה, דוקטור בהנדסת חומרים, הפכה לאם לראשונה לאחר שמלאו לה 37 שנים, גל, בנה הבכור, נולד בבוקר יום הכיפורים וסיפור לידתו מתואר ואף פותח את הספר "חופשת לידה". לאחר שנים בהם חלמה להפוך לאם, כשזה סוף סוף קרה חייה טולטלו ללא הכנה מוקדמת.

התמודדות פיזית ונפשית, ההשפעה על הזוגיות, היחסים עם המשפחה והחרדות שפתאום חדרו לחיים וכל זאת על רקע ההקרבה וההתמסרות המוחלטת לאמהות תוך הגדרה מחדש של מטרות חייה. כל אלו הביאו אותה להתחיל ליצור את "חופשת לידה", ספר שנכתב בהמשכים ושזורות בו חוויות מהאימהות לשלושת ילדיה של נאוה במקביל לסיפורים מחוויותיהן של חברות ובנות משפחה קרובות כאימהות טריות.

נאוה מספרת בצורה קלילה ומשעשעת את כל מה שעובר על אמא טרייה, מהפגישות המתסכלות בטיפת חלב, הערות של חברות ומכרות, ביקורת מצד הסביבה, התמודדות מול המשפחה, בחירת גן ומטפלת ובמקביל על חוויותיה כאישה המנסה לשלב את האמהות עם קריירה, בחירות אישיות ומקצועיות וזוגיות.

לחצי כאן על מנת ליהנות מפרק מתנה 

 

HufshatLeida4site"חופשת לידה" הוא ספר קריאה מקסים, הסיפורים האותנטיים יגרמו לכל כל אם טרייה או ותיקה להזדהות בקלות עם גיבורת הספר ולעבור יחד איתה את המסע המרגש.

הוא גם מתנה נפלאה לחברה טובה שצריכה ללדת בקרוב.

את הספר ניתן להשיג בבוטיק ניקה ובחנות האינטרנטית 

 דרך מנדלי מוכר ספרים  ניתן לרכוש את הספר גם כקובץ אלקטרוני שם גם ניתן לקרוא את הפרק הראשון ללא עלות.

פורסם ב: צרכנות

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה