תמר מרומי, יועצת הנקה IBCLC מקבלת המלצה

עוד לפני ההריון ידעתי שארצה להניק. הנקה תמיד נראתה לי כמשהו חשוב מאוד לתינוק שלי.

וכך, הגעתי לחדר לידה בידיעה ברורה שמיד אחרי הלידה אני והבייבי נתחבר אוטומטית באופן הכי טבעי שיש, בעזרת ההנקה.

31 שעות אחר כך, לאחר לידה לא קלה, גיליתי שזה לא ממש פשוט כמו שחשבתי. הביאו לי את רועי למחלקה כדי שאניק. הצמדתי אותו אליי, בדיוק כמו שראיתי בסרטים. הוא תפס את הפטמה והחל למצוץ. הייתי מאושרת. הוא יונק. וכך עבר לו יום, כל 3 שעות, כמו שאמרו לי, נתתי לו לאכול. והוא מצץ. נראה היה לי שהכל מצויין. ואז הוא החל להתנגד לצד אחד ולהעדיף את האחר.

ביקשתי מיועצת ההנקה בבית החולים לבוא לראות למה הוא לא אוהב צד מסויים. היא הגיע ואמרה לי שהוא בכלל לא יונק. גם לא מהצד שחשבתי שמועדף עליו. מיד נלחצתי. פחדתי שיום שלם הוא לא אכל כלום ושלמעשה מה שחשבתי כהנקה מוצלחת היא בעצם כשלון. בהמלצתה של יועצת ההנקה נתתי לו תחליף מזון. הייתי כל כך מאוכזבת מעצמי אבל הבריאות שלו היתה בראש מעייני ועצם המחשבה שאני מונעת ממנו אוכל, שברה אותי.

כך השתחררתי הביתה, מנסה לתת לו לינוק ובמקביל מתגברת את התזונה שלו בתחליפים, רק שיעלה במשקל. כמה ימים אחר כך דיברתי עם חברה. ללא היסוס היא המליצה לי בחום על תמר. שעתיים אחר כך תמר הייתה אצלי בבית, והמסע הקשה נראה פתאום אפשרי. תמר הגיעה עם המון סבלנות, הקשבה ועצות מועילות ומרגיעות. החוויה של ההנקה השתנתה לחלוטין. היא ציידה אותי בשיטות שמאפשרות לרועי הקטן לינוק ולתחליפי החלב להיות מאוחסנים עמוק בארון .

היעוץ וההכוונה של תמר לא נפסקו באותו מפגש. תמר דואגת להיות בקשר כל כמה ימים להתעדכן במצב והיא מסייעת לי באופן שראוי להערכה רבה. האמת שהרבה זמן לא פגשתי בן אדם כל כך אכפתי ומסור לעבודתו כמו תמר. אין מילים בפי כדי להודות לתמר על כל העזרה. אני ורועי מעריכים זאת מאוד!!

תמר, פשוט תודה לך!!!!

בברכה והערכה, נטלי ורועי

תמר מרומילהכיר את תמר מרומי יועצת הנקה

 לחצי כאן

פורסם ב:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה