שרית פאר, אחות מלווה לאחר לידה, יועצת הנקה IBCLC, קרית אונו

בעלת תואר ראשון בסיעוד, יועצת הנקה IBCLC מוכרת על ידי משרד הבריאות בישראל, בעלת שבע שנות ניסיון. התחלתי את דרכי כסטודנטית במחלקת תינוקות רמב"ם בחיפה. יצאתי לקורס מדריכות הנקה בבית החולים תל השומר ונשארתי כאחות ויועצת הנקה במלונית שיבא בייבי ובמחלקת היונקים. במהלך חמש שנים רכשתי ניסיון רב כאחות ויועצת הנקה, המטפלת ומלווה נשים ותינוקות לאחר לידה. בנוסף, עברתי קורס אחיות חדר ניתוח והיום אני מלווה נשים בניתוחים קיסריים. בפברואר 2010 פתחתי באופן רשמי את העסק שלי – אחות, יועצת הנקה ומלווה לאחר לידה.

שרית פאר,  מתוך ערוץ nikaorganics ב YouTube‏

קצת על עצמי:

את הרומן שלי עם תחום הרפואה התחלתי עוד בצבא, כשהלכתי להיות חובשת, מה שתרם מאד להחלטתי ללכת ללמוד סיעוד. במהלך לימודיי היה לי ברור שהמחלקה בה ארצה לעבוד יהיה המיון – היכן שהדרמות הגדולות מתרחשות. בחיי האישיים אני עוסקת בהרבה תחומים אקסטרימיים – אני רוכבת על אופנוע, סקיפרית וחובבת טיולי אקסטרים בחו"ל, והיה לי ברור שכך ארצה את זה גם בחיי המקצועיים, אך לא כך היה הדבר…

בהיותי סטודנטית הציעו לי לעבוד במחלקת תינוקות. מהרגע שנכנסתי למחלקת תינוקות התאהבתי. ההתחברות לתחום המדהים של ילודה וחיים מילא וריכך אותי. ראיתי שבכל פעם שעזרתי ליולדת- אם זה בהקשבה ולגיטימציה לתחושות שעוברות עליה (שפעמים רבות לא ניתנות לביטוי בסביבה הקרובה) או בעזרה בהנקה והפיכת חווית ההנקה למשהו חיובי ונעים- התמלאתי בכל פעם מחדש.

לאחר כשש שנים בתחום והתמקדות בליווי היולדת וייעוץ הנקה במלונית שיבא בייבי בתל השומר, הגעתי להבנה שזה התחום שאני רוצה לעסוק בו רוב הזמן, ולא תוך כדי היותי אחות במחלקה.

היום אני מלווה יולדות במהלך השהות בבית החולים ולאחר ההגעה הביתה הן בליווי בידע ובהנקה והן בתמיכה הרגשית נפשית של המעבר מאישה בהריון לאמא.

אני פה כדי לעזור. אני באה לתת יד שהיא מכוונת לעיתים, אך המטרה היא לתת לך את הביטחון לקחת החלטות המתאימות לך ולתא המשפחתי שלך, תרצי להניק? אני פה כדי לעזור לך לעשות את החוויה להכי טובה שאפשר.

והנה המלצה ממקור ראשון: אמא מניקה, שנעזרה בשרית ורוצה לחלוק

השירותים שאני נותנת:

  • הכנה להנקה
  • ייעוץ וליווי לאחר לידה
  • שמירת לילה על התינוק
  • ליווי רפואי לברית
  • שרות משאבה עד הבית – התאמה אישית והדרכה של משאבות חלב
  • משווקת מורשת של מילגה
  • משווקת מור מילק
  • מיוחד!! כל מי שמזמינה 3 מפגשים מקבלת מפגש במתנה!
  • מחיר מיוחד לחברות כללית מושלם.

שרית ממליצה:

ארגני 5-10 חברות למפגש הכנה להנקה וקבלי את המפגש חינם.

_____________________________________________________

המלצות מומחיםהמלצות – לא נגענו! :

(לחצי על הלינק לקריאת  המלצות):

המלצה של רננה

ההמלצה של שמרית כהן דאום

ההמלצה של חן פרנקל חלק א + חלק ב'

ההמלצה של לירון

ההמלצה של הילה חלק א + חלק ב

ההמלצה של דרורית

ההמלצה של יעל גבלי

_____________________________________________________

מאמר מאת שמואל אלפי- הומאופת קלאסימאמרים:

(לחצי על הלינק לקריאת  מאמרים):

_____________________________________________________

פגישה עם יועצת הנקהבואי ניפגש!

טלפון: 050-5562180

מגיעה מכפר סבא עד נס ציונה.

שעות פעילות:

א-ה 08:00-20:00

ו- 08:00- 16:00

_____________________________________________________

 

 

שלחי אליי מייל ואצור איתך קשר בהקדם:


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/q4fyWasujLk?fs=1&amp;hl=iw_IL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/q4fyWasujLk?fs=1&amp;hl=iw_IL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
שם:
טלפון:
מייל:
הפניה שלי:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה