פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה הינו מקום בו ניתן להרגיש חופשי לשאול, לחלק, ואף לחלק עצות. זהו מקום מבטחים בו תמיד מרגישים מוזמנים ושמקנה סביבה תומכת וידידותית.

פורום הריון ולידה

הריון ולידה אלו שני נושאים מרתקים ומרגשים, במיוחד עבור  נשים שחוות זאת באותו הרגע. כאשר אישה נמצאת בהריון פתאום כל מהות החיים שלה מתרכזת רק בעובדה זו. היריון תמיד מחדש מציף רגשות, שאלות, חששות, תקוות, והתרגשות ועל כן יש צורך לשתף, להתייעץ ולבדוק. גם אם לאישה יש חברה מאוד טובה ומשפחה אוהבת ותומכת, אין מי שיותר יבין לליבה באותו הרגע יותר מאישה נוספת, (אפילו זרה), שגם עוברת את אותם השלבים שהיא עוברת. לעיתים אפילו הבעל אינו יכול למלא משבצת זו וממש בגלל זה יש פורומים רבים בתחום של לידה והריון.

שיתוף

פורום לידה והיריון מעניק מצע פשוט וקל להתקשרות בין נשים זרות ומרוחקות. באופן שכזה ניתן לשתף בחששות ולהירגע מעט כיוון שניתן לראות שאינך היחידה שנמצאת באותה סיטואציה. כמו כן רק נשים שבאותו מצב יודעות כיצד להרגיע ורק שזה בא מהן ניתן להתייחס לזה בלב שלם ומכיל. כמו כן לעיתים הצורך של אישה בהיריון הוא פשוט לשתף שוב ושוב את דבר הריונה, וכיוון שהחברים והמשפחה כבר מיצו, פורום הריון ולידה הנו מקום בו ניתן לפרוק ולשתף עוד ועוד.

רוגע

פורום הריון ולידה מאפשר לשתף נשים אחרות לגבי חששות, ניתן להתעדכן לגבי בדיקות שיש לעשות, ניתן לקבל המלצות לגבי רופאים מומלצים, ניתן לקבל עצות, טיפים כיצד להכין את האחים הקטנים, כיצד להכין תיק ללידה וכדומה. עם זאת זה גם המקום לציין שהרבה פעמים במהלך ההיריון נשים מדווחות על מיחושי שונים ובטוחות שהן היחידות בעולם שסובלות מאותו דבר. על כן כאשר יש נשים נוספות אשר משתפות ומאשרות שגם הן חוות את אותו הדבר, ניתן לחוש תחושת הקלה ולהיות רגועים –  ורוגע מאוד חשוב להריון.

השלמת מידע

עבור נשים שזהו ההיריון הראשון שלהן יש הרבה חששות ותהיות לגבי לידה. תהליך הלידה אינו דבר שנהוג לספר עליו לנשים שטרם ילדו כך שנשים בהיריון ראשון נשארות עם הרבה סימני שאלה. פורומים שכאלו מאפשרים לקבל מידע, להתכונן לקראת הלידה ולהיות בסביבה חמה ותומכת. באופן שכזה הידיעה שתמיד יש לאן לפנות, מקום שבו ניתן להיות אמיתיים מבלי לחשוש שמפריעים למישהו, הנו יקר וללא מחיר.

חשוב לשים לב

קבלי את העיצות בפורומים בעירבון מוגבל, שכן לא מעניקות אותו נשות מקצוע, אלא אימהות כמוך עם נסיון מאוד ספציפי במקרה הפרטי שלהן. את יכולה להשתמש בפורום כדי לבדוק מוצרים מומלצים, לגלות פטנטים להתמודדות עם תופעה מוכרת, לחלוק את תחושותייך ולדעת מי עוד מרגישה כמוך. בכל מקרה בעניינים רציניים יותר מומלצת לפנות למומחים להריון ולידה.

פורומים מומלצים

אשכול הפורמים של תפוז הוא המומלץ והותיק ביותר. לעיתים תחושי שיש שם קהילות איתנות אולי אפילו סגורות עם שפה פנימית. את יכולה להתחיל לקרוא את התגובות ולהשתתף ודי מהר תריגיש איך הופכת להיות חלק מהקהילה

הפורמים של דוקטורס הם פורומים מקצועיים, יותר בכיוון של הכה את המומחה. את יכולה להפנות שאלה למומחים בתחומים שונים. אם מדובר בשאלה קלה ופשוטה יכול להיות שתקבלי פתרון כבר בפורום. אם השאלה שלך תהיה מורכבת יותר קרוב לוודאי שתקבלי הנחה על מה עלייך לעשות הלאה. שימי לב תמיד להכשרה של מי שעונה לך.

פורום יולדת הוא פורום ותיק בקישור הזה . המערכת מעט מיושנת מה שמקשה על חוויה מהנה וזורמת אבל הפעילות הקהילתית ערה ובוודאי תוכלי למצוא שם קהילת נשים בדיוק במצבך

כיום הפייסבוק חולש על כל חלקה טובה של השיח האנושי ולכן גם כאן אנחנו מגלות קבוצות רבות שבהן ניתן לקיים שיח נשי פתוח. קבוצת מאמזון היא המפורסמת שבקבוצות. היות ופייסובק אינו מאפשר אנונימיות הדינמיקה שונה. לעיתים תגלי שהרוחות ממש מתלהטות בעקבות שאלה של אחת האימהות. המלצתינו לא להכנס לעימותים מיותרים, את לא צריכה את האנרגיות האלה. כמו תמיד גם כאן לקחת את הדיון בפורופורציות וליהנות מהדברים הטובים שכל פלטפורמה מציעה לך

המשך הנאות

ניקה

פורסם ב: מאמרים

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

1 תגובה אחת "פורום הריון ולידה"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת יוליה:

    היי אני קניתי ערכה לבדיקת היריון של החברה "תשובה כנה" ועוד לפני הבדיקה יש פס לבן על המקל וזה מאוד מבלבל אותי מה זה אומר?

הוסף רשומת תגובה