סלברטאיות מניקות

בשנים האחרונות יותר סלבריטאיות מצטרפות למאבקן של אמהות על זכותן להניק בכל מקום ובכל עת. המחויבות שלהן להנקה והילדים שלהן מתבטא בכך שהן, כמו רובנו, מניקות בכל מקום ובכל זמן שצריך ולפעמים גם במקומות שפחות שגרתיים עקב אורך החיים שלהן. הן מצליחות בקריירה שלהן מבלי לוותר על האמהות.
רגע לפני ששנת 2014 מסתיימת ריכזנו את התמונות המוצלחות ביותר, שעוררו גם לא מעט סערה. חלק מהתמונות מבויימות וחלק אותנתיות, חלק צולמו על ידי מכרים, חלק על ידי צלמים וחלק צילמו בעצמן וככה זה נראה:

אוליביה ווילד

olivia-wilde-breastfeeding-glamour-500x675

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אוליביה ווילד ילדה את בנה הבכור באפריל 2014, לאחר מספר חודשים היא צולמה למגזין האופנה Glamour כאשר היא מניקה את בנה אוטיס. בראיון שהעניקה למגזין היא מסבירה את הרצון שלה להצטלם עם בנה בכך ש "כל דיוקן שלי עכשיו לא שלם בלי הזהות שלי כאמא".

קרדיט:  Patrick Demarchelier/Glamour

אלאניס מוריסט

alanis-breastfeeding-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הזמרת הבועטת העלתה באוגוסט 2014 תמונה שלה מניקה את בנה כמחווה לשבוע ההנקה שחל באותו השבוע, התמונה צולמה שנתיים קודם לכך באמצע נסיעה אמצע בזמן סיבוב ההופעות האחרון שלה ועוררה לא מעט סערה עקב כך.

קרדיט: אלאניס מוריסט / אינסטרגרם

גוון סטפני

gwen-stef-breastfeeding-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גוון סטפני היא מניקה גאה וצולמה לא מעט פעמים כאשר היא מניקה את אחד מילדיה. התמונה הזו, בה היא מניקה את בנה השלישי, אפולו, צולמה בהרי האלפים השוויצרים. אין כמו לעשות את הדבר הטבעי ביותר כאשר את הכי מחוברת לטבע.

קרדיט: גוון סטפני / אינסטרגרם

אליסיה מילאנו

alyssa-milano-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את התמונה הזו העלתה השחקנית לחשבון האינסטגרם שלה, סלפי מהמם בשחור לבן בו היא מצולמת מניקה את בתה אליזבת'. ברעיון שהעניקה לחדשות E! הסבירה: "אני פשוט חושבת שזה חשוב שנשים ירגישו נח להאכיל את התינוקות שלהם בכל מקום, אם אנחנו בציבור, אנחנו לא צריכות להסתתר בשירותים, אני לא רוצה לאכול בשירותים ציבוריים למה אני צריך להאכיל את התינוק שלי שם? "

קרדיט: אליסיה מילאנו / אינסטרגרם

ג'יימי קינג

jamie-king-breastfeeding-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השחקנית ודוגמנית ג'יימי קינג העלתה סלפי שלה מניקה את בנה בן השמונה חודשים לחשבון האינסטגרם שלה תחת הכותרת "הנקה לא צריכה להיות טאבו והאכלה בבקבוק לא צריכה להישפט". בראיון שהעניקה למגזין People היא אמרה "נשים מרגישות ששופטים אותן על הבחירות שהן עושות ועל הדרך בה הן בוחרות להאכיל את הילד שלהן, למה אנחנו צריכות להסתתר?"

קרדיט: ג'יימי קינג / אינסטגרם.

ג'יזל בונדשן

gisele-bundchen-breastfeeding-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדוגמנית העסוקה העניקה רף חדש למושג מולטיטסקינג כשצולמה מניקה את בתה ויויאן בזמן שמאפרים מסרקים ומכינים אותה לצילומים.

קרדיט: ג'יזל בונדשן / איסטרגרם.

מירנדה קר

miranda-kerr-breastfeeding-twitter-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את התמונה הזו העלתה הדוגמנית לחשבון הטוויטר שלה בה היא מניקה את בנה מאחורי הקלעים של צילומים תחת הכותרת "עוד יום במשרד" .

קרדיט: מירנדה קר / טוויטר

פינק

pink-celebs-breastfeeding-twitter-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הזמרת ויתרה על אורך החיים הפרוע שלה כאשר הגיחה ווילו הקטנה לעולם, הרצון שלה להניק את בתה גרם לה לוותר על הרגלי העישון והשתייה שלה. האם הגאה העלתה את התמונה האהובה עליה לטוויטר, בה היא מניקה את בתה בזמן צילומים לאלבום החדש שלה, תחת הכותרת "ארוחת צהריים".

קרדיט:  פינק / טוויטר

ביונסה

queen-b-breastfeeding-insta-500x675

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הזמרת ההורסת לקחה את המאבק של זכותן של נשים לשיאים חדשים כאשר הניקה את בנה בן השמונה שבועות תוך כדי טיול ברחובות ניו יורק יחד עם בעלה הזמר ג'יי זי.

קרדיט: CWNY/FameFlynet Pictures

אנג'לינה ג'ולי

angelina-jolie-celebs-breastfeeding-w-mag-brad-pitt-500x675

הכוכבת ההוליוודית הראתה לעולם שזה אכן בסדר להניק לא כיסוי כאשר הופיעה על שער מגזין W בשנה 2008. התמונה האינטימית שלה מניקה את אחד מתאומיה היא למעשה תמונה פרטית שצילם, לא אחר, מבעלה בראד פיט. בני הזוג תמיד דיברו חופשי על הנקה בפני התקשורת ובראד אפילו התלוצץ באחד מהראיונות שנתן באותה תקופה וסיפר "אנחנו מנסים לגרום להם לאכול בו-זמנית למען הסדר אבל נעשה קצת צפוף בבר!".

קרדיט: W Magazine / בראד פיט

אמה המינג ווילס

emma-heming-willis-insta-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברוס וויליס הוא זה שצילם את אשתו מניקה את בנם בן השלושה שבועות וזו למעשה הופעת הבכורה התקשורתית של אוולין הקטן, אמה סיפרה בבלוג שלה " אני חסידה גדולה של הנקה, אבל לא מהסוג המעצבן, היחדה שאני שופטת אותה או מפעילה עליה לחץ להניק היא אני עצמי".

קרדיט: ברוס וויליס / אינסגרם.

 

מה את חושבת על התמונות האלה? האם הן תומכות במאבק על הזכות להניק בכל מקום? ספרי לנו מה דעתך בפייסבוק שלנו

פורסם ב: הנקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

1 תגובה אחת "סלברטאיות מניקות"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת אפרת:

    תמונות מקסימות ושובות לב!!! :)

הוסף רשומת תגובה