סדרת סרטונים לשינה טובה – במתנה!

נעמה ברודי – שמש יועצת שינה בשיטת לילה טוב הוציאה סדרת סרטונים חדשה ומהממת והיא מעניקה אותה לקוראות של מניקה באהבה.

נעמה יצרה סדרה מעשירה, מלאת ערך המעניקה המון כלים פרקטים שיעזרו לך לפתור את בעיות השינה של ילדך, הסדרה זמינה להורדה רק עד ה1.3 ואחר כך היא יורדת מהאויר. להורדת הסדרה לחצי כאן

הסדרה מורכבת משלושה סרטונים המתרכזים בנושאים הכי בוערים עליהם הורים הכי מחפשים מענה: איך להרדים את הילד בקלות ובמהירות, איך לגמול את הילד מארוחות לילה ואיך להאריך שנת יום קצרה מידי. בסדרה נעמה נותנת מענה על שאלות נפוצות כמו – מהו חלון שינה ואיך ניתן לזהות אותו? מהי שעת ההשכבה המומלצת? איך מזהים סימני עייפות? כמה שעות ילדך צריך לישון? איך בונים טקס שינה נכון? ועוד.

בסוף כל סרטון תקבלו סיכום כתוב של כל הדברים החשובים אותם תרצו לגזור ולשמור!

והבונוס הגדול- שיעור נוסף עם נעמה, בחינם!

ביום ראשון 22.02.15 יתקיים וובינר עם נעמה בו היא תגלה מהי מפת הדרכים ללילות רצופים והרדמות רגועות! בוובינר נעמה גם תספר על תוכנית לווי החדשה שלה, ראשונה מסוגה בישראל, ותעניק הנחה מיוחדת למצטרפי הוובינר, שווה להירשם כאן כבר עכשיו על מנת להבטיח את מקומכם!

נעמה אמפטית ונעימה, מעבירה את התכנים בנחת ורוגע ומצליחה להקנות הרגלים טובים ולגרום במהירות לשינוי במשפחות שכבר איבדו את התקווה. הסדרה מומלצת לכל הורים לילדים קטנים ולהורים שבדרך הרוצים ללמוד כיצד להעניק לילדיהם שנת לילה טובה ללא בכי ומאבקים.

מאות הורים הספיקו להוריד את הסדרה וכבר נהנים משינה טובה, גם את יכולה! הזדרזי והורידי את הסדרה עוד היום בקישור הזה! זכרי הסדרה באויר רק עד ה 1.3.15.

את מוזמנת להיכנס לעמוד הפייסבוק של נעמה ולראות את כל ההמלצות, להינות מעדכונים שוטפים ומטיפים נוספים.

לאתר "חלומות נעימים": www.halomot-neimim.co.il

פורסם ב: מאמרים

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה