נינה בתאשוילי – יועצת הנקה, באר שבע

יועצת הנקה באר שבע - נינה בתאשוילייועצת הנקה מוסמכת IBCLC ואחות טיפת חלב

אחות טיפת חלב מ 1989

יועצת הנקה מוסמכת IBCLC מ 2007

מנחת קבוצות הורים משנת 2000

בוגרת קורס על בסיסי בבריאות הציבור וקהילה באונ' בן גוריון ב 2002.

מרכזת ומנחה בקורס הכנה ללידה להנקה ולהורות ראשונית של מכבי באיזור באר שבע. נינה משלבת בין הידע הרפואי לגישות שונות בהורות ותמיכה באם המניקה ובטיפול ראשוני בתינוק. 

קצת על עצמי:

לאחר שנים של נסיון כאחות טיפת חלב פגשתי עשרות אלפי אמהות, וההמלצה שלי לכל האמהות שנמצאות כרגע בהריון – זה הזמן לעשות הכנה להנקה ולדעת יותר מה צפוי לאחר לידה. ידע מוקדם יקל עלייך להתמודד טוב יותר עם האתגרים שלאחר הלידה.

כאחות טיפת חלב ותיקה ואם לארבעה ילדים, חשתי שהיכולת לעזור בהנקה מוגבלת, רופאים ואחיות גם אחיות טיפת חלב לא לומדים הרבה על הנקה אם ובכלל. רציתי לעזור לאימהות טוב יותר ולכן לאחר כ 20 שנים כאחות טיפת חלב הלכתי ב 2006 ללמוד אצל בתיה דיויס בב"ח אסף הרופא את הקורס לייעוץ הנקה. מעבר לכך שזו הייתה חויה מדהימה למדתי רבות על הנקה והעצמתי את יכולותי לעזור להורים טריים וותיקים. אני גרה ועובדת בבאר שבע ומספר יועצות הנקה בדרום מצומצם מאוד לכן פתחתי קליניקה לייעוץ הנקה , כך שנשים מכל הקופות יכולות לקבל עזרה והסביבה. מגיעים אלי מכל הדרום, מאילת והערבה  ישובים וקיבוצים.

בקליניקה שלי אני משלבת את שני האהבות שלי טיפת חלב והנקה. חשוב לי שנשים יקבלו עזרה מקצועית כאחות מנוסה בדקתי והדרכתי אלפי אימהות ותינוקות . הנסיון מעניק לי הסתכלות רחבה יותר וידע.  השילוב של ידע רפואי, מקצועי נרחב עם גישה להורים הוא הייחודי לי. ההורים, והסבתות מקבלים שניים במחיר אחד. אני מייעצת להנקה וכן בכל האספקטים של הטיפול בתינוק, ועונה להורים (ולסבתות ) לכל השאלות הרבות שיש להם.

ההריון הוא כמו הר, ואנחנו רואות רק את ההר הזה ורוצות לטפס ולעבור אותו אבל מאחורי ההר הזה קיימים עוד הרבה הרים נוספים ולפני שאנחנו יוצאות למסע כדאי להכיר ולדעת מה צפוי לנו.

_____________________________________________________

המלצות מומחיםהמלצות – לא נגענו!

(לחצי על הלינק לקריאת  המלצות):

_____________________________________________________

מאמר מאת שמואל אלפי- הומאופת קלאסימאמרים:

(לחצי על הלינק לקריאת  המלצות):

_____________________________________________________

פגישה עם יועצת הנקהבואי ניפגש!

איזור מתן שירות : קליניקה לייעוץ וההדרכת נשים לאחר לידה ובהנקה בבאר-שבע

ימים ושעות קבלה: 050-8804423 מקבלת בקליניקה שלי בתיאום מראש, במקרים מיוחדים מגיעה גם לבית האם.

____________________________________________________

שלחי לי מייל ואחזור אלייך בהקדם:

שם:
טלפון:
מייל:
פניה:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה