המדריך לגולשת במניקה

אמא יקרה,

"המדריך הראשון להנקה" למחשב שלך. יכול להיות שהמייל הגיע ללשונית חומר פרסומי (promotion) בתיבת המייל שלך, או לספאם. אם את לא רוצה לפספס את כל מה שנשלח אלייך, חשוב מאוד להעביר את המייל לתיבת המייל הרגילה (primary) ולאשר את ההעברה לתמיד וכן לצרף את המייל שלנו לרשימת השולחים הבטוחים.

בינתיים, הנה טעימה ממה שמחכה לך באתר כל הזמן:

"מניקה" היא הבמה המרכזית שבה תוכלי למצוא את כל מה שאת, המניקה, צריכה. את בהריון? נפלא. זה בדיוק הזמן להכין את עצמך להנקה, לכניסה זורמת וחלקה לאמהות.

כאן תוכלי למצוא מגוון של שירותים:

.

מאגר של יועצות הנקה ומומחים מתחומי הליווי המשלימים לאחר לידה. הדרך הכי טובה ברשת לבחור את המומחה או היועצת שאת רוצה שילוו אותך.

.

ערוץ כתבות וידאו ניקה נפגשת עם מומחים ועונה לך על כל השאלות שמטרידות אותך בכתבות קצרות ומהנות לצפיה.

.

.

ניקה מאתרת מאמרים עדכניים וחדשות מהארץ ומהעולם, ומביאה את המידע אלייך בעברית ובקצרה..

..

.

..

בוטיק ניקה www.MyNika.co.il מעוז הקניות הכי נשי ברשת להריוניות ואימהות. ניקה היא הנציגה בארץ של מותג בגדי הריון והנקה 9fashion וחזיות הנקה cariwell ומגוון מותגי בגדי תינוקות מעוצבים. כל המוצרים של ניקה ילוו אותך מההיריון לאחר הלידה ובאימהות. לניקה בוטיק קסום בקריית אונו, אצ"ל 7. בואי לבקר אותנו.

.

<.

אמהות אוהבות לספר ואנחנו כאן להקשיב ולפרסם. ניקה כותבת לכן בבלוג של ניקה ומזמינה אתכן להיכנס ולקרוא סיפורי הנקה של אמהות נוספות. יש לך סיפור מרגש, נוגע, משהו שאת חייבת לחלוק עם אמהות אחרות? כתבי לניקה nika@menika.co.il ואולי הסיפור שלך יתפרסם במניקה

 

/

אמהות מעצימה ומהנה שתהיה לך

נשמח ללוות אותך בדרך באהבה,

ניקה