מכתב תודה ל ילנה בלוך המקסימה (יועצת הנקה)

ילדתי את בתי איימי בוולפסון. כשהייתי בבית החולים דווקא הסתדרי עם ההנקה. האחיות הסבירו לי איך להניק והנקתי. זה זרם בקלות .

 חזרנו הביתה אחרי יומיים והמהפך החל. איימי בכתה כל הלילה. לא ידעתי מה לעשות איתה. סיפרתי בבוקר לאמא שלי על איימי והיא אמרה לי שאולי היא רעבה וההנקה לא מספיקה לה. הבאתי לה מטרנה והיא קצת נרגעה מהבכי. לאחר כמה שעות היא שוב התחילה לבכות. לא ידעתי כבר מה לעשות.

פניתי לילנה בשביל עזרה וכבר בלב וויתרתי על ההנקה אבל החלטתי לתת לזה הזדמנות אחרונה!

היא הגיעה לביתי, חייכנית, מלאת אנרגיות טובות. היא הדריכה אותי, עזרה לי מאוד ובסוף אפילו הסבירה לי על הטעות שעשיתי בהנקה ובגללה איימי הייתה לא שבעה. מלבד הייעוץ הנקה ילנה הסבירה לי איך לקלח את איימי, להלביש אותה וענתה על כל השאלות שהטרידו אותי. היום איימי בת שנה. אני שולחת אלייך את המכתב הזה בתוספת תמונה שלה.

קרין טלה, חולון

להכיר את ילנה בלוך טוב יותר וליצירת קשר לחצי כאן

פורסם ב:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

1 תגובה אחת "מכתב תודה ל ילנה בלוך המקסימה (יועצת הנקה)"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת נדיה שוב:

    שלום לכולם, אני רוצה לחלוק איתכם את החוויה שעברתי לאחר לידה של בתי השלישית (זה קרה בדיוק לפני 9 ימים). עוד בבית חולים שמתי לב כי עניין ההנקה לא הולך חלק כפי שהלך עם בנותיי הבוגרות. כשחזרתי הביתה, את הלילה הראשון ביליתי בבכי וצעקות עם כל יניקה של התינוקת, חשבתי לעצמי " מה, הפעם אני אוותר על ההנקה? למה לא הולך לי? מה לא בסדר?" ובבוקר התיישבתי על האינטרנט והתחלתי לחפש. לא הכרתי אף יועצת הנקה וגם לא ממש ידעתי מה בדיוק לחפש, רק ידעתי שאני צריכה מענה מקצועי מהיר ויעיל שיעזור לי להתמודד עם הכאב הבלתי נסבל הזה. כך מצאתי את ילנה, ובשיחתנו הראשונה בבוקר באותו היום לא יכולתי שלא לבכות ופשוט לבקש עזרה. עוד באותו היום ילנה כבר הייתה אצלי בבית, תמכה, עזרה, הסבירה, הראתה והבינה את מה שאני עוברת ועל מה אני לא מוכנה לוותר. היום, כמעט שבוע אחרי הביקור של המלאכית, ההנקה יותר חלקה, פחות כואבת (למעשה כמעט ולא), אני יודעת דברים שלא ידעתי בעבר ומשתמשת בהם כדי להקל על עצמי ועל התינוקת ואומרת כל יום תודה רבה שלא וויתרתי ושהתקשרתי דווקא אל ילנה. אני מברכת אותה על מעשיה, על רגישותה ומקצועיותה, ויודעת שבכל שאלה שתתעורר, תמיד אוכל להתקשר שוב למלאכית הטובה :). תודה רבה ענקית!!
    נדיה שוב

הוסף רשומת תגובה