מדריך לגולשת ב"מניקה"

"מניקה" היא הבמה המרכזית שבה תוכלי למצוא את כל מה שאת, המניקה, צריכה.

את בהריון? נפלא. זה בדיוק הזמן להכין את עצמך להנקה, לכניסה זורמת וחלקה לאמהות.

כאן תוכלי למצוא מגוון של שירותים:

מאגר של מומחים - יועצות ומדריכות הנקה, דולות פוסט פרטום, נטורופטיות ועוד מטפלים בתחומי ליווי תומכים. את יכולה לצפות בוידאו אישי של כל מומחית, לקרוא מה היא כותבת על עצמה ומה כותבים עליה ולבחור באופן הנוח והנגיש ביותר את מי שאת הכי מתחברת אליה ומאמינה שתוכל לעזור לך באופן הטוב ביותר.

ניקה וצוות האתר מאתרות חומרים עדכניים ממומחים בעלי שם בבארץ ובעולם, ומביאות את המידע בעברית באופן תמציתי. אנחנו משתדלות ללוות כל נושא עם כתבת וידאו לצפייה מהנה. בחדשות ההנקה תוכלי לעקוב אחר כל הפעילויות העדכניות ביותר בנוגע להנקה – לשירותך.

בחנות של ניקה תמצאי מבחר של מוצרים שיתמכו בך ובילדך לאחר לידה ויסייעו לך להניק בהצלחה. בחנות תוכלי להשיג את מוצר הדגל "מור מילק" מבית 'Motherlove',  תוסף תזונה לנשים מניקות להגברת והעשרת חלב האם שלך.

אמהות מניקות אוהבות לספר ואנחנו כאן להקשיב ולפרסם את הסיפורים, העיצות והניסיון האישי שלכן בהנקה. מומלץ גם להכנס ולקרוא סיפורי הנקה מרגשים, מצחיקים ובעיקר כאילו שאפשר ללמוד מהם מנסיונן של מניקות.

ניקה מאמינה, שעם היערכות נכונה את יכולה להצליח להניק בדיוק כפי שאת מתכננת, בהנאה ובפשטות וגם לעבור את שלב הפסקת ההנקה בקלות, בזמן ובאופן שמתאימים לך ולתינוקך. "מניקה" נולד מתוך אהבת הנושא וחשיבותו, כי זו המטרה של ניקה:  ללוות אותך- האם המניקה – תוך הקשבה לדרכך האישית ודאגה מרבית לבריאותך, בריאות התינוק ועתידכם.

אם יש לך רעיון, או עיצה, אם יש משהו שחיפשת ולא מצאת לו מענה, או אם נהנית ממשהו ואת רוצה להמליץ או להדגיש, אנא כתבי לי ל nika@menika.co.il שהמניקות אחרייך יוכלו להנות

שלך באהבה, ניקה

פורסם ב:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

4 תגובות "מדריך לגולשת ב"מניקה""

קישור חוזר | RSS תגובות

 1. מאת כרמית:

  שלום,
  אני אמא מניקה כבר 4 וחצי חודשים ונהנית מכל רגע.
  הבעיה היא שאני צריכה לחזור עוד מעט לעבודה ובתי לא כ"כ מעונינת בבקבוק (עם חלב שאוב כמובן).
  אני מאוד רוצה להמשיך ולהניק אבל יש עליי לחצים מצד כולם להפסיק, בגלל הלילות והבקבוקים.
  מקווה לקבל עזרה, כרמית.

 2. מאת nika:

  כרמית היקרה, אני שמחה לשמוע שאת אמא מניקה שנהנית מההנקה. עם זאת אני מצטערת לשמוע שהסביבה שלך מפעילה עלייך לחצים. אני מבינה מדברייך והתחושות שאת מתארת שאת עדיין מעוניינת להניק. אני מציעה לך להקשיב לאינסטינקטים שלך, עושה רושם שעד כה הם כיוונו אותך למקומות טובים ולראות איך את מסתדרת עם החזרה לעבודה הנקות ולילות. אכן את צפויה לתקופה לא קלה אבל את החישוב שלך למה את מסוגלת ואיך את מעוניינת להמשיך – את צריכה לעשות עם עצמך בלב שלם. בינתיים נסי לבקש מהסביבה להניח לך בעניין הזה ולתמוך בך בכל בחירה שתבצעי. שיהיה לך בהצלחה והמשך אמהות מעצימה :) 

 3. מאת כרמית:

  תודה על התשובה ועל החיזוקים, יש לך עצה לגבי הבקבוקים?

 4. מאת nika:

  בקבוק הוא הפתרון היחידי שמאפשר לאמא שאינה נמצאת בסביבת תינוקה להמשיך ולתת לו חלב שאוב. בקבוק מאפשר לאם לחלוק את זמן האכלה עם הסביבה (בן הזוג, אמא, אחות..) ונותן לה אפשרות למנוחה רציפה בעיקר בלילה. יתרון נוסף הוא שבקבוק פותח נתיב חיבור חדש בין האב לתינוק ומאפשר להם להעמיק את הקשר בניהם כשהתינוק יודע שגם האב מעניק לו מזון – אני אישית חושבת שזה מאוד חשוב וזה נושא שאנחנו חייבות לתת עליו את הדעת בעיקר אילו שמניקות מלא. חשוב להדגיש שאת הבקבוק מומלץ לשלב רק לאחר שההנקה מבוססת בין השאר למנוע בילבול פטמות.

הוסף רשומת תגובה