איך נפטרתי מקילוגרמים מיותרים

זה התחיל עם נפיחות בבטן שלא יכולתי לשאת יותר, אחר כך שמתי לב שאני קמה מהמיטה קרעחצית ולוקח לי הרבה זמן להתעורר. בימי המחזור מומלץ היה להכניס אותי או כל המשפחה להסגר, כי בבית הסתובבה אישה מטורפת מוכת כלבת. גם היו כמה קילוגרמים שרציתי לשחרר לחופשי ונשירת שיער…אוי נשירת השיער. לא מושך במיוחד אני יודעת וגם לא להיט גדול לחיות ככה.

למזלי פגשתי את שני תשובה, ממש כשכבר חשבתי שזו הזקנה שקפצה עלי מוקדם מהמצופה.

שני, גרמה להכל להישמע נפלא כל-כך. כשהיא תארה לי את טעמו של תפוח, כשהיא סיפרה לה על סגולותיו של האורז פתאום חשבתי לעצמי רגע… אולי יש פה משהו. השתכנעתי ונרשמתי לסדנא לניקוי רעלים ששני מעבירה. השיטה היא של איה הוד, האוכל הוא כמו של אמא. טוב יש גם מיצים מוזרים שהיו מפתיעים בטעמם ותפריטים שגורמים לחיך להפציע בשירה. אבל מה שחשוב באמת – 4 שבועות, מפגש שבועי עם אשת מקצוע מהשורה הראשונה.

עולם שלם נגלה לפני: נעים מאוד, מערכת העיכול שלי. מסתבר, שהמערכת הזו כשמתנהגים אליה יפה יפה היא מתגמלת אותך; בעור חלק וזוהר (לקח לי שבוע בדיוק עם התפריט החדש כדי להראות יפה כמו אחרי טיפול אנטי אייג'ינג משובח), שיער עשיר ובריא, בטן קלילה, שינה טובה יותר, אין נפילות אנרגיה באמצע היום, המחזור מתנהל בשפיות יחסית ואפילו היציאות (בשירותים) מצדיקות סוף סוף את השם הבלייני שקיבלו.

אה כן ונפרדתי מהקילוגרמים המיותרים… שלום ולא להתראות. הכי מרגש היה לפגוש בסדנא שלי אימהות אחרי לידה מבקרות קבועות ב'מניקה' שסיפרו לי כמה הן אוהבת את האתר (אני מתה על מחמאות).

לחצי כאן להכיר את שני טוב יותר

באהבה, ניקה

פורסם ב: הבלוג של ניקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה