5 הכתבות האהובות של מניקה לכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי

hanakaלכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי , ריכזנו עבור כל המניקות בהווה ובעתיד את חמשת הכתבות הנצפות והאהובות ביותר שפורסמו בפורטל מניקה. כל הנושאים שהכי עניינו אתכן המניקות ועוד רבות כמותכן לכל אורך תקופת ההנקה, מרגע הלידה ועד רגע הגמילה. הנה הרשימה המלאה של כל הכתבות שרצוי שתקראי.

בעיות נפוצות בהנקה

למרות יתרונותיה הרבים של ההנקה נשים מוותרות עליה אף על פי שהן מאוד רוצות להניק. במקרים רבים הסיבה קשורה לקשיים הבלתי צפויים של תחילת ההנקה. רבות מהנשים מדמיינות תמונה אידילית להנקה וכאשר הן מתחילות להניק הן ניצבות מול חוויה שונה ממה שדמיינו, והן מוותרות מתוך חשש שהתינוק לא מקבל את מה שהוא צריך ושהן בטח עושות משהו לא נכון. הן לא יודעות שהקשיים של תחילת ההנקה הם נורמליים לחלוטין ונובעים לרוב מהצורך של שני הצדדים להתרגל אחד אל השני ואל מה שההנקה והיניקה דורשת. ריכזנו עבורך את הקשיים השכיחים שאימהות נתקלות בהם בתחילת ההנקה.  על מנת לדעת באילו בעיות בהנקה את יכולה להיתקל, היכנסי לקרוא מהם הבעיות הנפוצות בהנקה, בתקווה שאולי אם תדעי מה מצפה לך, יהיה לך קל יותר להתמודד עם הדברים לכשיגיעו.

תזונה נכונה בהנקה

תזונה בהנקה ותזונה לאחר לידה זה נושא שמעסיק אמהות רבות היכנסי כאן על מנת לגלות מהי התזונה המומלצת בהנקה ולאחר לידה שתעזור לך לתמוך בעצמך, מאיזה מזון כדי לצרוך ומאיזה מזון רצוי להימנע על מנת להגביר חלב.

שאיבת חלב

לא נכחיש ששאיבת חלב היא משימה לא פשוטה ואפילו מבאסת, אבל המאמץ שלה שווה למי שמעוניינת לשמור על רצף ההנקה בזמן היעדרות האם מסיבות כאלה ואחרות. על מנת להצליח במשימה הלא פשוטה הזו יש להקפיד להחזיק את החלב בתנאים הנכונים. היכנסי לכאן על מנת לקרוא את כל הכללים החשובים ביותר לשאיבה כל מה שחשוב לדעת בנוגע לשאיבת חלב- המלצות אחסון חלב אם שאוב, הפשרת חלב אם וחימום חלב אם. 

חזרה לעבודה

הזמן עובר מהר הבייבי כבר גדל והנה נגמרה לה חופשת הלידה והגיע הזמן לחזור לעבודה. אם את מעוניינת אין שום מניעה להמשיך ולהניק את תינוקך למרות שנראה לך שהדבר מורכב. חשוב שתדעי כי ישנן מספר דרכים להמשיך את שגרת ההנקה בעת החזרה לעבודה לכל אם הדרך המתאימה לה, היכנסי לכאן לקרוא את כל ההמלצות שיעזרו לך לשמור על ההנקה בזמן החזרה לעבודה ולמצוא את הדרך המתאימה לך. יכול להיות שזה לא נראה כך כעת אבל חזרה לעבודה, שאיבה והנקה- זה אפשרי ואפילו לא כל כך נורא.

גמילה מהנקה

כמו כל דבר גם ההנקה מסתיימת בסופו של דבר כאשר האם או התינוק מחליטים שאינם מעוניינים להמשיך. אם מכל סיבה שהיא החלטת שהגיע המועד לגמול את תינוקך היכנסי לכאן וגלי איך מכדי לגשת ולהתחיל גמילה מהנקה, איך עושים את זה נכון ומאילו טעויות להימנע?. תהליך הגמילה דורש סבלנות והקשבה לצרכייך ולצרכי התינוק והכתבה הזו נועדה במיוחד ללוות אותך בדרך לגמילה מוצלחת.

אם את מניקה או עומדת להניק והכתבה הזו תרמה לך? שתפי אותה ותעזרי גם לחברותייך!

פורסם ב: הנקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה