מניקות נועזות וחצופות

סרט חדש בשם "מניקות נועזות וחצופות" מנסה להפוך את ההנקה לזוהרת יותר מאי פעם.

מיילדת מאזור קנט, בבריטניה, מתכננת להשיק בקרוב DVD שמטרתו לגרום לממשלת בריטניה להקשיב למסרים שלה בנושא הנקה, על ידי הפיכת ההנקה לנושא סקסי וזוהר.

המיילדת, וירג'יניה הוז, רוצה להפוך את ההנקה לדרך ה"נורמלית" להזין תינוקות, ובכך להפסיק את הקישור הנפוץ בין הנקה ל"היפיות" או "אליטיסטיות". צילומי הסרט נדחו בשל מזג האוויר הסוער בבריטניה, ולכן השתנה התסריט מסיפור חג המולד לסיפור אביבי, כך שהסרט צפוי לצאת באפריל 2011.

"הסרט", אומרת וירג'יניה, "יהיה חצוף ומשעשע, ויופיעו בו נשים צעירות, שירקדו בעודן מחזיקות תינוקות בידיהן. הן יניקו ויראו שהנקה יכולה להיות דבר נורמלי עבור נשים צעירות וטרנדיות. זה המיינסטרים".

בסרט יככבו 6 נשים סקסיות וחצופות, כולן אימהות ומניקות, ועוד 100 אימהות מניקות ייקחו בו חלק. את הקשר עם האימהות יצרה הוז דרך עמוד הפייסבוק שלה. הסרט מופק במימון עצמי, ועיקר השיווק שלו יהיה באמצעות פייסבוק ויוטיוב.

"אני מאמינה שצריך לאסור לשדר פרסומות בהם נראים תינוקות שניזונים מפורמולות, מדושנים ומאושרים" אומרת הוז. "הקמפיינים לעידוד ההנקה צריכים להיות חזקים ובולטים, כמו אלה שעודדו גמילה מעישון או חגירת חגורות בטיחות. הנקה היא נושא מרכזי בבריאות הציבור ויש לטפל בו באופן מיידי".

מה דעתך? היית משתתפת בסרט נועז שכזה כדי לעודד נושא כל כך חשוב?

כמה רחוק כדאי ללכת כדי לקדם רעיון שאת באמת מאמינה בו?

לעמוד הפייסבוק של וירג'יניה

פורסם ב: חדשות ההנקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

1 תגובה אחת "מניקות נועזות וחצופות"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת ליבנת:

    אני חושבת שזה רעיון מדהים. אני בעד לעודד נשים להניק ולדעתי יש להאריך חופשת לידה בתשלום לפחות עד גיל חצי שנה שבגיל זה אפשר לשלב אוכל מוצק וכך לקבל ילדים בריאים, חזקים ומאושרים יותר לצד אימם.

הוסף רשומת תגובה