המלצה על תמר מרומי, יועצת הנקה אבן יהודה והסביבה

שלום, שמי מולי אני רוצה להמליץ בחום על תמר.

כשהייתי בהריון הגעתי מראש להחלטה שאני לא מתאבדת על נושא ההנקה. החלטתי לשמור על ראש פתוח ואם יהיה קשה מידי אני פשוט אוותר.

כשמיה שלי נולדה היא הייתה כל כך קטנה וזקוקה לי שלא יכולתי כבר לחשוב על לוותר. ההחלמה שלי מהלידה הייתה ממש קשה,לכן בבית חולים מיה נאלצה כמה פעמים לאכול תמ"ל וזה עשה לי הרגשה ממש לא טובה ולא נכונה.

לפני הלידה קראתי הרבה על הנקה וחשבתי שאני מוכנה כי זה בטח גם יבוא טבעי, אבל התברר שפשוט לא היה לי מושג.

בכל הנקה בבית חולים הייתי צריכה עזרה של יועצות ההנקה בבית חולים לחבר אותה אלי ולהחזיק אותה מחוברת. היועצות בבית חולים עזרו לי מאוד אבל כל פעם רק לאותו הרגע ולא הצלחתי ליישם לבד. מה גם שהן חיברו אותה אלי במין אגרסיביות שהרגישה לי ממש לא טוב והכאיבה לי. לא האמנתי שככה נראית ומרגישה הנקה. היה לי ברור שכנשגיע הביתה נזדקק לעזרה יותר מעמיקה.

בתמר המקסימה נתקלתי במקרה בגוגל והחלטתי פשוט להמר. ההימור התברר כמוצלח ביותר.

ביום השני בבית הייתי כאובה, מדוכאת ומבולבלת ותמר הגיעה מלאת סבלנות וחביבות והייתה באמת קרן אור בהתחלה הקשה הזאת.

היא ישבה איתנו הרבה זמן ולימדה אותי המון. גם איך להתחבר, גם תנוחות הנקה שהתאימו לכאבים המגבילים שהיו לי מהלידה וגם לסחוט ולשאוב.

את כל זה היא עשתה ברגישות, ועדינות.

אחרי הפגישה הזאת הרגשתי מוכנה לצאת לדרך ולא הייתי חרדה מהפעם הבאה שמיה תהיה רעבה ולא אדע איך לחבר אותה לבד.

כל כמה ימים תמר המקסימה יצרה קשר לברר איך הולך.

מאז עברו שישה שבועות ותמר זמינה באופן שלא ציפיתי לו וענתה במהירות על כל שאלה ובעיה שעלתה, בסופו של דבר גם בדברים שלא היו קשורים ממש להנקה אלא לאמא חדשה ומבוהלת ונתנה לי כמה כלים חשובים להתמודדות.

בזכות תמר לא נשברתי מההתחלה הקשה, ולא חושבת כבר להפסיק עד שאחזור לעבוד, ובתוך כל הכאוס הזה של ההתחלה ההנקה היא אחד החלקים הכי מתגמלים וטובים שיש לנו ביחד.

אני רוצה להודות לתמר מכל הלב ממני ומבתי המתוקה, על כל העזרה והאכפתיות יוצאת הדופן ועל האהבה שיש לה למה שהיא עושה שניכרת בכל שיחה איתה.

תמר מרומילפנות לתמר מרומי, יועצת הנקה

לחצי כאן

פורסם ב: מומחים

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

2 תגובות "המלצה על תמר מרומי, יועצת הנקה אבן יהודה והסביבה"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת דיאנה:

    מצטרפת להמלצה החמה על תמר! הגעתי אליה דרך חברה והזמנתי אותה כבר בלילה השני בבית החולים. תחילת ההנקה הייתה מאוד כואבת ומאתגרת עבורי ובזכות תמר שתמכה בדרכה הנעימה והמקצועית הצלחתי לעבור אותה! היום הקטנצ׳יק שלי בן 4.5 חודשים בהנקה מלאה ואני מכורה לזה ואנחנו נהנים מכל רגע!

  2. מאת סמדר:

    ממליצה בחום על תמר. עזרה לי רגע לפני שויתרתי על הנקה. מקצועית ועדינה. תודה תמר.

הוסף רשומת תגובה