המלצה על שרון לובל

את שרון אני מכירה מהקיבוץ בו אני מתגוררת. עוד לפני הלידה שרון נתנה לי את התחושה שבמידה ואצטרך עזרה בהנקה, יש לי על מי לסמוך והיא תהייה שם בשבילי.

אלון שלי נולד ב-19/10/2010, בלידת וואקום ארוכה וקשה. ההחלמה מהלידה הייתה לא פשוטה עבורי…

הנקתי את אלון רק ביום למחרת מכיוון שלא יכולתי לקום מהמיטה עקב כאבים עזים. לא קיבלתי הדרכה מסודרת מהאחיות עקב עומס רב בתינוקייה. בעודי מנסה להתאושש מהלידה, אני גם מנסה להניק את אלון. אני לא מצליחה לתפוס את הטכניקה ואת התנוחה הטובה עבורו והוא פשט מתעייף ונרדם. אני מגיעה הביתה עם שלל עצות והערות מסביבי (בכל זאת ילד ראשון) , ומרגישה אינספור תחושות: אושר,שמחה,דאגה,כאב. עם רגישות יתר ודמעות שזולגות אני מקשיבה למעמקי ליבי ויודעת שאני צריכה עזרה מקצועית. עוברים להם עוד כמה ימים בבית ואלון ממש לא מצליח לינוק,הוא צורח מעצבנות ורעב.אני ובעלי יוצאים לטיול הירגעות ורואים ממש במקרה את שרון.

שרון באדיבות ובעדינות שואלת מה נשמע והבטן שלי מתהפכת, הרי לא קל להודות שזקוקים לעזרה, לא קל להודות במיוחד לאמא טרייה שקשה לה והיא זקוקה למישהו שיבין לליבה. אני מחליטה לאסוף את עצמי, לנשום עמוק ולבקש את עזרתה.

שרון מגיעה אלי הביתה והיא מחבקת אותי במילותיה, היא מבינה לליבי, מקשיבה ומסבירה.

היא רואה שאלון לא מצליח לתפוס את הפטמה ומראה לי איך להצמיד אותו, שרון מסבירה כי אלון עייף ורעב ויש לנסות להניק אותו שהוא יותר נינוח.

שרון מגיעה אליי למחרת ויחד איתי,עם הכאב שלי ושל אלון (שצורח…) אנחנו מבינות את התנוחה הטובה ביותר עבורו.

שרון מציעה לי אלטרנטיבה אחרת (עם צינורית) ואני משתפת אותה במחשבותיי על העניין. לא מרגיש לי נכון לנסות את הצינורית מכיוון שהיה לי קשה לראות את אלון בוכה ,שרון נותנת לי תחושה שהכל בידיים שלי ומה שארגיש זה מה שאני צריכה לעשות. אני נותנת לאלון בקבוק עם תחליב ובפעמים הבאות מצליחה להניק אותו, כל פעם קצת יותר.

בפגישה השלישית הייתה קצת יותר אופטימיות ומאז הכל נהייה יותר זורם והפך טבעי ופשוט.

שרון – בעלת סבלנות רבה, מעודדת ותומכת, בעלת ניסיון וידע מקצועי.

שרון הייתה שם בשבילנו וזמינה בטלפון לכל שאלה קטנה או בעיה.

היום שאנחנו נפגשות בקיבוץ אנחנו תמיד נזכרות בתינוק הקטן שהיה רגזני ולא הסכים לינוק, והיום אלון כבר כמעט בן 10 חודשים, תינוק בריא ופעיל, ינק הנקה מלאה עד גיל 7 חודשים והיום הוא ניזון מאוכל מוצק בשילוב עם הנקה. עם כל הקשיים של לחזור הביתה עם תינוק חדש (ואין הוראות הפעלה) ולמרות המשפחה שתמכה ועזרה, הנגיעה הזו של איש מקצוע חשובה ובפרט שזו שרון.

ממליצה בחום ובאהבה!

נופר אינדיג

פורסם ב:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה