מכתב המלצה על שרון זלמנוביץ יועצת הנקה

הנושא: יועצת ההנקה המדהימה שרון זלמנוביץ'

שמותינו הם עדי ורועי נידם, זוג הורים טרי לתבור הנסיך, מכפר סבא.

ברצוננו לספר על החוויה המדהימה שהייתה לנו בתור זוג הורים טרי בימים הראשונים לאחר הלידה בכך שהכרנו את שרון.

שרון שינתה לנו את נקודת המבט בכל הנוגע לטיפול בנסיך שלנו.

החל מהטלפון הראשון שהתקשרנו אליה עוד מבית החולים הייתה שרון מדהימה, עם גישה חיובית כל כך ומרגיעה. מיד קבעה אתנו ליום הראשון עם הגעתנו הביתה ונתנה הרגשה נינוחה מאוד.

שרון הגיעה מלווה בשתי סטודנטיות ולמרות זאת האינטימיות הדרושה במפגש מאין זה לא נפגעה אלה נוצרה אווירה מלמדת ונינוחה.

שרון ענתה לנו על כל השאלות ששאלנו ואף עודדה אותנו לשאול עוד, החל מטכניקות הנקה שונות, כאבים הקשורים להנקה או אחרי לידה, החתלה, יציאות, ניקוי טבור ועוד ועוד…

לא הכרנו בעבר אדם שנותן לך הרגשה כל כך נעימה ואופטימית, שרון גרמה לנו להרגיש ממש אבל ממש בנוח להתקשר אליה בכל רגע נתון ולכתוב לה הודעות טקסט עם שאלות נוספות ותמיד ענתה לנו עליהן.

לפני המפגש לעדי הייתה בעיה עם ההנקה, תבור לא תפס היטב את הפטמה וגרם לפציעות עמוקות.  שרון הקנתה לה ידע כיצד להתמודד עם כך, ונתנה תחושת בטחון ומוטיבציה רבה להנקה.

בהמשך הגיעה שרון למפגש נוסף איתנו בשמחה רבה מלווה בשתי סטודנטיות אחרות, הסבירה על שאיבת חלב במשאבה חשמלית, על טיפול בגזים ועוד…

לסיכום:

שרון בראש ובראשונה אדם מדהים שמרגישים ישר שהיא נותנת את כל כולה למקצוע שלה ונהנית מכל רגע. אנחנו עדיין מרגישים בנוח להתקשר ולשאול אותה שאלות, אנחנו ממליצים להרבה מאוד זוגות ליצור איתה קשר מיד בימים הראשונים כדי פשוט להעביר הלאה את החוויה המדהימה שאנחנו עברנו איתה.

על החתום

עדי רועי ותבור נידם

פורסם ב:

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה