האתר החדש של מניקה עלה לאויר

לפני 5 שנים אחרי לידת ביתי השניה חיפשתי מידע אמין ברשת על הנקה ולא מצאתי. עם הבכור שלי הייתה לי חווית הנקה נוראית והבטחתי לעצמי שהפעם זה יהיה אחרת. אני אהיה מוכנה, אני אצליח ומעל להכל אני אהנה מההנקה שלי.

התחלתי לחפש ברשת מידע על הנקה ולא מצאתי אתר אחד שבו אפשר ללמוד את זה כמו שצריך וגם לא איפה למצוא עזרה אם אני מסתבכת. זה פגש אותי בדיוק בתקופה בחיים שרציתי לעשות משהו חדש, לעזוב את תחום התקשורת שממנו הגעתי ולבנות משהו משלי משהו עם נשמה.

זה היה הרגע שהחלטתי להקים את אתר ההנקה הכי גדול ברשת לא היה לי כלום חוץ מתשוקה ענקית לממש את החזון שכל אישה שרוצה להניק תצליח לעשות את זה כמו שהיא מתאווה. אז פתחתי קופת חיסכון, פיניתי שנה מחיי וכל מה שעשיתי ימים ולילות היה לתרגם מאמרים, לכתוב בלוג, לשתף פעולה עם נשות מקצוע ליצור, ליזום ולפתח את הבייבי החדש שלי פורטל מניקה.

נשים שמעו על הבשורה והתחילו להצטרף, לכתוב לי לשתף וכך היה שמאז הקמתו באוגוסט 2010 ועד היום עשרות אלפי נשים עקבו ועוקבות אחרי מה שקורה פה באהבה גדולה.

והיום, 4 שנים אחרי, ובתום חודשים של פיתוח, עיצובים, כתיבה ודיונים אני נרגשת וגאה להשיק את אתר מניקה בעיצוב חדשששש!!! אני מרגישה כמו ילדה עם שקית הפתעות מלאה בממתקים. אם האתר הזה לא היה וירטואלי הייתי מחבקת אותו חזק ועושה לו פינוקי במיטה מרוב שאני אוהבת אותו :-)

אז מעכשיו גלישה נוחה ועדכנית בין הכתבות ומתחם יועצות ומומחים בתהליך צמיחה שכל מטרתו לאפשר לך גישה לכל מה שאת זקוקה לו בתקופה המיוחדת הזו בחייך! וגם לכבוד ההשקה פעילות מיוחדת נושאת פרסים וכיופים בקרוב…

אני ממש אשמח לשמוע מה את חושבת והכי אשמח שגם חברות שלך ידעו שמניקה פה בשבילן. ספרי להן כאן

פורסם ב: הבלוג של ניקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה