איך לבחור חזיית הנקה נכונה?

חוויה חדשה של עולם הלבשה תחתונה פוגש אותך בתקופת ההריון וההנקה.

התחתונים הרגילים מתחילים ללחוץ על הבטן אז את ממהרת לחפש תחתוני הריון שגם יהיו נוחים וגם יתמכו בבטן. את רוצה ללבוש שמלה אבל אין מצב ללבוש גרביונים רגילים ומתחילה לחפש בנרות גרביונים להריון. גם החזיות שלך בהריון כבר מפסיקות להיות נוחות. הברזלים משגעים אותך ובהנקה אין מצב ללבוש את החזיה הרגילה ולהצליח להניק.

אז איך בוחרים חזיית הנקה שתהיה בדיוק מה שאת צריכה לתקופה הזו של הריון והנקה?

בחירת חזיית הנקה טובה חשובה והכרחית להצלחת ההנקה ולאיכות ההנקה לאם ולתינוק, בכתבה הבאה ריכזנו לך את כל מה שחשוב וצריך לדעת שנייה לפני שקונים חזיית הנקה.

אז מה הופך חזיית הנקה למושלמת?

בחירת חזייה טובה היא משימה לא פשוטה עבור מרבית הנשים, עובדה ידועה היא ש75% מהנשים לובשות חזייה במידה לא נכונה, אצל נשים בהריון ונשים מניקות האחוז הזה גדל עוד יותר עקב השינויים שמתחוללים בגופנו בזמן זה. כבר בשבוע השישי להריון החזה שלנו מתחיל לגדול כהכנה להנקה וסביב שבוע 12 כלוב הצלעות מתרחב ויחד איתו גם היקף החזיה. כך שבממוצע, עד סוף ההיריון, כל אישה עולה במידה אחת או שתיים בקאפ שלה ובמידה אחת בהיקף החזה. עקב כך, גמישות וכוונון הם מרכיבים מרכזיים בעיצוב חזית הריון וחזיית הנקה.

תמיכה ונוחות

תמיכה ונוחות הולכים יחד! חשוב מאוד שמבנה הקאפ יעניק תמיכה לחזה הגדל יחד עם רצועות הכתפיים ורצועת ההיקף. ככל שהקאפ והרצועות יעניקו תמיכה טובה יותר תתקבל נוחות גבוהה יותר.

חזיות ברזלים למניהן אינן מומלצות על ידי מומחי הנקה רבים בעולם מאחר ויכולים לגרום לזיהומים ולדלקות בשד. Carriwell חשבה על פתרון עבור כל אותן נשים שקשה להן להיפרד מהברזלים בזמן ההנקה והפתיעה עם חזיית ההנקה GelWire המחליפה את הברזלים ומעניקה קשת תומכת לשד אשר משנה את נפחה וצורתה בהתאם למיקומה תחת השד וחום הגוף ומתאימה את עצמה בדיוק מירבי לצורת השד.

גמישות ופונקציונאליות

מידת החזה יכולה להשתנות עד שתי מידות בין הנקות, לכן, היכולת של החזייה להתאים את עצמה לגודל החזה וההיקף המשתנים היא הכרחית עבור חזיית הנקה פונקציונאלית. רצועות הכתפיים ורצועת החזה צריכות להיות בעלות גמישות מינימאלית והקאפ צריכה גמישות מסוימת על מנת שיתאפשר לחזה "לגדול" ועדיין לשמור על תמיכה.

חזיות ההנקה של Carriwell בעלות גמישות ייחודית המאפשרת להכיל את שינוי גודל השד תוך כדי מתן תמיכה ומגיעות יחד עם מרחיב חזייה חינם בכל אריזה.

פרמטר נוסף החשוב לאמהות מניקות, הוא האפשרות של שימוש ביד אחת. קאפ החזייה נפתח ונסגר פעמים רבות במהלך היום בעוד יד אחת "תפוסה" בהחזקת התינוק ולכן הפונקציה הזו צריכה להיות קלה ונוחה לשימוש היד הפנויה.

הקאפ הפונקציונאלי צריך להשיג, בזמן ההנקה, חשיפה מקסימאלית של השד על מנת ליצור מגע "עור לעור" בין האם לתינוק. בין ההנקות, הקאפ צריך להחזיק בצורה דיסקרטית רפידות הנקה, בין אם מכותנה או ממשי. להחזקת הרפידות במקום יש חשיבות פסיכולוגית רבה לאם המניקה המעוניינת להצניע את הרפידות ככל הניתן.

עיצוב, סגנון ואיכות

דליפת חלב אם היא מציאות מצערת עבור מניקות, חזיות ההנקה עוברות כביסות רבות ולכן יש חשיבות רבה לעמידות שלה, חזייה איכותית היא אחת כזו שתשמור על צורתה וגודלה המקורי למרות השטיפות הרבות.

את כל החזיות הלבנות של Carriwell  ניתן לכבס ב60 מעלות, חזיות צבעוניות מומלץ לכבס  במכונה של עד 40 מעלות.

Carriwell מתמקדת בחזיות המעניקות נוחות, גמישות ותמיכה. בעזרת שילוב בדים רכים המכילים סיבי מיקרו פייבר המאפשרים זרימת אויר, חזיות ההנקה של Carriwell מלאות סטייל ועיצוב שלא תרצי לוותר עליהם, גם בהנקה.

לקולקציה המלאה של חזיות ההנקה של carriwell לחצי כאן

לנקודות המכירה של carriwell בארץ לחצי כאן

 

 

פורסם ב: הנקה

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

1 תגובה אחת "איך לבחור חזיית הנקה נכונה?"

קישור חוזר | RSS תגובות

  1. מאת מעיין:

    כתבה מצויינת – תוןדה

הוסף רשומת תגובה