אופנת הריון מהפכנית שתגן על העובר שלך

ניקה שמחה להכניס לבוטיק ולחנות האינטרנטית אופנה חדשה שמעניקה עיצוב לאמא ובריאות לעובר, לקולקציה המלאה לחצי כאן >>

מה יותר חשוב לנו כאמהות אם לא השמירה והביטחון של התינוק שלנו? זה מתחיל כבר בבטן, שהתינוק הוא רק עובר קטן, אנחנו רוצות לשמור ולהגן עליו מפני כל סכנות העולם. שמלות ההריון של U MAMA מאפשרת הגנה לפחות על חלק גדול מהן.

umama_2

למה חשוב להגן על העובר בפני קרינה אלקטרומגנטית?

בעולמנו היום אנו משתמשים בטכנולוגיות ובמכשירים רבים, הפולטים קרינה אלקטרומגנטית מסוגים שונים ובתדרים שונים.
מכשירי חשמל ביתיים, כבלי מתח, כבלי רשת של חברת חשמל, מוני גז, מים וחשמל אלחוטיים, מחשבים, מסכים, ראוטרים אלחוטיים, טלפונים אלחוטיים, טלפונים סלולריים, אביזרים לטלפונים סלולריים, מודמים סלולריים, אנטנות סלולריות, אנטנות טלוויזיה ורדיו, סוגים שונים של מתקני תקשורת ועוד מקורות קרינה רבים אחרים – כולם פולטים קרינה אלקטרומגנטית כחלק מאופן פעולתם התקין.

חשיפה ממושכת בסביבת העבודה או בבית לקרינה זו ושהייה מרובית ליד מכשירי חשמל יכולה לגרום לאישה בהריון לסחרחורות, כאבי ראש, עייפות ובחילה.

U Mama מתמחה בייצור שמלות אופנתיות אשר יגנו עלייך ועל העובר, הבגדים מעוצבים ומותאמים בצורה מושלמת לנשים בהריון על ידי לינוי מזרחי, מעצבת צעירה המתמחה באופנת נשים.

u_mama_collection

איך זה עובד?

umama_1בקולקציית השמלות תמצאי שמלות ליום ולערב בעיצוב נשי ואופנתי, השמלות כולן עשויות מבד נעים ורך המחמיא לגזרה הנשית ההריוניות ובעלות בטנה עשויה בטכניקה מיוחדת ומכילה 100% סיבי כסף אשר חוסמים את הקרינה האלקטרו- מגנטית, סיבי הכסף הם אלו אשר מגנים עליך ועל העובר וחוסמים את הקרינה.

לבד פונקציות נוספות ורבות כמו פונקציית אנטי בקטריאלי, פונקציית דאודורנט, הבד מווסת את טמפרטורת הגוף, מבטל חשמל סטטי ומעודד זרימת דם בגוף, והכול בשל 100% סיבי הכסף שנמצאים בבד.
הבגדים מביאים תחושת טבע ונעימות לכל מי שלובש אותם.

בד זה פותח במיוחד בשבילך למטרה זו, ואושר על ידי מכון התקנים
עם U Mama את יכולה להירגע ולהרגיש בטוחה ויפה.

לקולקציה המלאה לחצי כאן >>

פורסם ב: צרכנות

על המחבר:

תגובות פייסבוק

comments

הוסף רשומת תגובה